Vypnout reklamy

Na internetu se objevila fotografie záhadného telefonu, který ještě nebyl nikde zveřejněn a ani nevíme, že by se o něm někdy mluvilo. HMD Global na trh tlačí stále víc a víc telefonu a to i přesto, že prodejní čísla nejsou nějak skvělá.

K dispozici máme pár fotografií, které ukazují nový telefon. Můžeme vidět na zadní straně kruhovou kameru s nápisem Zeiss. Jsou zde tři senzory a blesk. Z přední Části zase vidíme značku Nokia a možnosti focení na šířku nebo na výšku. Třetí senzor je pravděpodobně pro hloubkové snímání scény a tedy pro bokeh efekty nebo rozšířenou realitu.

Další fotografie odhalují něco zajímavého z hardwaru. Telefon poběží na čipu Snapdragon 660 a hlavní fotoaparát má mít 48MPx rozlišení. Telefon dostane 3500mAh baterií a displej s rozlišením 1080 x2340 FHD+. Vypadá to tedy na 6.3 palcový displej. Software v telefonu bude Android 9 Pie.

Podle procesoru se nejedná o žádný vlajkový telefon. Může patřit do střední třídy třeba s podporou 5G.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.