Vypnout reklamy

Zahrajte si na PC většinu her na mobilní telefon Android. Zahrajte si například Call of Duty Mobile či PUBG Mobile Lite.

Některé hry jsou na telefonu dobré a chtěli byste si je zahrát na PC? K tomu existuje emulátor, který se o všechno postará. Nicméně problém dělá například to, že jsou hry na dotyk.

Nicméně některý hry reagují lépe na fyzická tlačítka, takže na ovladač, který třeba k telefonu připojíte. Díky novému NoxPlayer, což je emulátor Androidu, tak můžete jednoduše spustit svou oblíbenou hru z mobilu a zahrát si ji přímo na klávesnici s myší.

Například můžete hrát klasiku PUBG Mobile, Fortnite Mobile nebo Call of Duty Mobile na klávesnici. Oproti jiným hráčům zároveň získáte výhodu.

Například si budete moci zahrát MineCraft Earth, Game of Thrones: Beyond the Wall, Diablo Immortal.

Navíc bude k dispozici 64 bitová verze tohoto softwaru. Jedná se taký o jediný emulátor, který podporuje OpenGL+.

Aplikaci na PC si stáhnete z oficiální stránky

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.