Vypnout reklamy

ZTE je připravena na telefon s kamerou pod displejem

Vydáno dne: 16.9.2020

ZTE dorazí s telefonem, který jako první bude mít kameru selfie pod displejem, tedy žádné výřezy nebo průstřely v displeji.

Selfie kamera pod displejem se očekává u nového telefonu ZTE. Již jsme ji mohli vidět u prototypu Oppo, ale vypadá to, že právě ZTE bude společností, která tuto technologií jako první okusí.

Naznačuje tomu právě příspěvek společnosti ZTE, který řekl, že odhalí chytrý telefon s kamerou pod displejem již brzy. Neposkytl však žádné fotografie takového zařízení a ani neřekl přesné datum.

Spekulace však říkají, že telefon ZTE využije displeje Visionox, které právě fungují s takovýmto snímačem pod displejem.

ZTE a kamera pod displejem
ZTE a kamera pod displejem

Problémem takové selfie kamery pod displejem je kvalita pořízené fotografie, světlosta hlavně různé barvy. Visionox však tyto problémy podle všeho vyřešil a to jak novým displejem, tak i úpravou softwarového algoritmu.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
FCC oficiálně deklaruje, že Huawei i ZTE jsou pro Ameriku potenciální bezpečnostní riziko
Firma Huawei

FCC oficiálně deklaruje, že Huawei i ZTE jsou pro Ameriku potenciálním bezpečnostním rizikem. Společnosti, které budou s Huawie a ZTE Přečíst si více

ZTE odhalil detaily ohledně MiFavor 10
MiFavor a nové popup okno

ZTE dorazí s novým UI a to je MiFavor 10 založené na novém systému Android 10. Přichází se zaoblenými ikonkami Přečíst si více

První ZTE 5G telefon dorazí v Číně v Červenci
ZTE Axon 5G

První ZTE 5G telefon dorazí do číny v červenci tohoto roku. Již mají operátoři komerční licence 5G. Jedná se o Přečíst si více

ZTE si patentovala telefon s dvěma dírami v displeji
ZTE patenty duální selfie kamery

K dispozici je nový patent Čínské společnosti ZTE, která dorazí s telefonem, který má duální selfie kameru v displeji.

Tágy: