Vypnout reklamy

5 nových Nokia telefonu na MWC 2019

Vydáno dne: 22.2.2019

K dispozici máme seznam telefonu od společnosti HMD Global, které se objeví na MWC 2019. Jedná se o pět nových telefonu a povětšinou pouze upgrady.

Příští týden v pondělí začne MWC 2019 v Barcelóně a s ní se představí nové Nokia telefony. Nokia 9 PureView se má představit již 24. února, tedy den před začátkem. Po několika odložení máme telefon konečně tady, ale s rok starým čipem.

Je to docela smutná zpráva, protože telefon měl dorazit už v listopadu minulého roku a to s čipem Snapdragon 845. Nicméně dorazí právě na MWC 2019, ale stále se starým čipem mezitím co všechny nové vlajkové telefony mají čip Snapdragon 855. Což je docela zklamání a asi první problém společnosti HMD Global.

Nokia 9 PureView
Nokia 9 PureView

K telefonu Nokia 9 PureView se připojí nový telefon střední třídy a to Nokia 4.2. O tomto telefonu toho moc nevíme, ale dorazí v černé a růžové barvě. Výkonově by se měl zařadit mezi Nokia 5 a Nokia 3.

Co se týče série Nokia 3, tak zde má být vydán nový telefon Nokia 3.2, ten se právě příští týden objeví na MWC 2019. Měl by nahradit model Nokia 3.1. Výsledkem má být vylepšený procesor a Snapdragon 439 je největší kandidát. Nokia 3.2 dorazí v černé a stříbrné barvě.

Poté se představí základní verze telefonu Nokia 1 Plus (nebo-li Nokia 1.2). Podle předchozích informací disponuje telefon 5 palcovým displejem a procesorem MediaTek. Jedná se o Android Go Pie Edici, kdy má telefon 1GB RAM. Dostupný bude v černé, modré a červené barvě.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš