Vypnout reklamy

K dispozici máme nové akční, strategické ale i klasické RPG hry, ve kterých budete prokazovat svou schopnost reakce a umění strategie.

Pojďme se podívat zpětně, co nám týden přinesl za nové hry na mobilní telefon. Blíží se Vánoce a vývojáři budou určitě chtít vydat pár bláznivých her. Sice za peníze, ale o to kvalitnější.

V dnešní době nikdy nevíte, na jakou aplikaci nebo hru narazíte. Proto doporučujeme být velmi opatrní. Není hra jako hra a není aplikace jako aplikace. I přes bezpečnostní opatření Google se stává, že se objeví nějaká aplikace, která přímo ohrožuje data ve vašem telefonu.

Moonshades: Dungeon crawler

Hra ke stažení

Zajímavá RPG, ve které se ocitáte v mystických místech, kde jsou noví nepřátele. Musíte se probojovat přes všechno zlé a získat také dostatek many pro boje. Procházíte rozsáhlými katakombami.

Second Galaxy

Hra ke stažení

Ocitáte se ve vesmíru v nedaleké budoucnosti, kde budete bojovat s ostatními vesmírnými loděmi. Hlavním úkolem je vést svůj tým skrz galaxií a získat dostatek peněz pro budování.

Shelter wars: Nuclear fallout

Hra ke stažení

Jedná se o post-apokalyptickou hru, ve světě, který byl naprosto zničen. Je zde zombie virus, který infikoval lidi a vy se musíte postarat, aby se dále nešířil. Není to úplně jednoduché, ale je potřeba zvolit tu správnou strategií.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.