Android „O“ vyjde pravděpodobně 21. srpna

Nedávno jsme psali o tom, že nevíme, kdy Android O vyjde a kdy aktualizuje Pixel telefony, protože k tomu mělo dojít tento týden, ale nedošlo, protože u aktualizací telefonu Google Pixel je datum neznámé. Podle zprávy z AndroidPolice od Davida Ruddocka, Google bude chtít možná vydat nový systém Android O pro Pixel telefony právě 21. […]

Android 8.0 O

Nedávno jsme psali o tom, že nevíme, kdy Android O vyjde a kdy aktualizuje Pixel telefony, protože k tomu mělo dojít tento týden, ale nedošlo, protože u aktualizací telefonu Google Pixel je datum neznámé.

Podle zprávy z AndroidPolice od Davida Ruddocka, Google bude chtít možná vydat nový systém Android O pro Pixel telefony právě 21. srpna. Jedná se sice o neověřenou informací, že Google chce vydat Android O právě na den zatmění slunce v USA.

Od známého člověka, který dost dobře předpovídá jednotlivé události Evan Blass řekl, že na týden k 21. srpnu je naplánováno vydání nového systému Android O.

Asi je ale docela jedno, kdy systém Android O vyjde. Aktualizaci Google Pixel získá tak jako tak co nejdříve a následovat pak budou další systémy.

Co o systému Android O víme?