Vypnout reklamy

Asus naplánoval událost na 17. října, kdy má podle zdroje představit dva mobilní telefony. Jedná se o ZenFone Max Pro s regulérní variantou a Lite verzí. Asus tak informuje své zákazníky prostřednictvím Twitteru.  Jeden z těchto telefonu bude globální verzí. Nicméně plakát nám nic neřekne ohledně jména nebo specifikace, tak podle všeho bude telefon exkluzivně […]

15.10.2018

Asus představí dva nové ZenFone telefony 17. října

Asus naplánoval událost na 17. října, kdy má podle zdroje představit dva mobilní telefony. Jedná se o ZenFone Max Pro s regulérní variantou a Lite verzí. Asus tak informuje své zákazníky prostřednictvím Twitteru. 

Jeden z těchto telefonu bude globální verzí. Nicméně plakát nám nic neřekne ohledně jména nebo specifikace, tak podle všeho bude telefon exkluzivně na Flipkartu. Asus se tak rychle přemísťuje z offline prodeje na online prodeje.

Oba telefony Zenfone 5Z se Snapdragon 845 a Zenfone Max Pro (M1) s velkou baterií 5000 mAh, obdrželi pozitivní ohodnocení od svých uživatelů, takže by bylo hezké vidět na trhu následovníky.

Asus přislíbil, že událost bude k dispozici online.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.