Vypnout reklamy

Black Shark 2 Pro oficiálně

Vydáno dne: 8.10.2019

Telefon XIaomi Black Shark 2 Pro bude k dispozici v České republice již 9. října. Nabízí pokročilé chlazení, silný výkon a displej s nízkou odezvou.

Do emailové schránky nám dorazilo oznámení ohledně nového telefonu Black Shark 2 Pro, který se snaží být nejlepším herním telefonem s exkluzivními technologiemi.

Telefon Black Shark 2 Pro je poháněn čipem Snapdragon 855+ a nabízí také pokročilé úložiště UFS 3.0 díky kterému se zlepšuje načtení jednotlivých aplikací.

Black Shark 2 Pro
Black Shark 2 Pro

Telefon je chlazený pomocí Liquid Cooling 3.0+, což je ve své třídě absolutní TOP chlazení. Během hraní se tak nestane, že by se systém přehřál a tím snížil výkon.

Dále je potřeba připomenout, že telefon dorazí ve variantě modré. K dispozici je 8GB RAM a 128GB interní úložiště a 12GB RAM a 256GB interní úložiště.

Telefon Black Shark 2 Pro dorazí do Evropy právě 9. srpna.

Herní legenda

S čipem Snapdragon 855+ má až o 15% lepší grafický výkon a zároveň dochází ke zlepšení výkonu procesoru. Aplikace se načítají rychleji, než kdy jindy s 12GB RAM a nejnovějším typem úložiště UFS 3.0, kde přenos dat je o 82% rychlejší.

Přímé chlazení za pomocí Liquid Cooling 3.0, který dokáže zredukovat teplotu až o 14 stupňů.

Skvělý displej s nízkou odezvou

Black Shark 2 Pro taktéž disponuje tou nejmenší odezvou displeje, takže hraní her je mnohem přesnější. Podle všeho dosahuje displej 240Hz s časem odezvy 34.7ms, což je nejmenší odezva na světě. Zároveň displej dokáže rozeznat malé pohyby a to pohyby o 0.3mm.

Zároveň statistiky byly u Black Shark 2 Pro vylepšené. S Game Dock 4.0 hráči mohou ztišit notifikace, monitorovat výkon a mnohem více bez toho, aniž by opustili hru. Telefon nabízí chytrou optimalizaci, takže automaticky dosahujete maximálního výkonu při hrách.

Fotoaparát

Displej telefonu je 6.39 palců AMOLED. Senzor pro fotoaparát je Sony IMX586 48Mpx a kamera disponuje Super Night módem 3.0 díky kterému telefon zredukuje šum na minimum.

Telefon dorazí do České republiky.

Buroň Tomáš