Vypnout reklamy

Minulý rok to byl Fortnite a tento rok to je Call of Duty: Mobile. Samsung stále pokračuje a cílí na hráče mobilních her. Krom toho, že Note 10 zvládá klasickou práci.

Byl i obrovský turnaj ve hře Fortnite poté, co se dostal na trh Galaxy Note 9, kterého se zúčastnil i největší streamer Ninja pro hru Fortnite. Krom toho jste obdrželi exkluzivní skiny.

Tento rok si Samsung připravil další překvapení v podobě nové android hry Call of Duty: Mobile. Tento titul vydal Activision, ale prozatím oficiálně není pro telefony k dispozici.

Avšak pokud žijete v Austrálií nebo Kanadě, tak si můžete požádat o předčasný přístup. Nicméně hra dorazí na Note 10 již 23. srpna, kdy se telefon dostane do prodeje. Opět bude hra exkluzivně.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.