Vypnout reklamy

Na internet unikly další promo videa na telefon Google Pixel 4, kde odhalují, jak funguje odemykání pomocí tváře a ovládání pomocí gest.

Odemykání pomocí tváře

Firma věří, že 3D mapovací systém tváře dokáže zabezpečit odemykání tohoto telefonu a má pomocí i v zabezpečení plateb.

Ovládání gesty

Dále technologie Motion Sense má za úkol pomoci uživateli jednodušeji odložit hovory, přeskočit obsah nebo zrušit alarm a to pouhým mávnutím ruky.

Google asistent

V dalším videu vidíme Google Asistenta, který má dorazit na Pixel 4 telefony. Google dokázal snížit velikost hlasového rozpoznání a tohoto virtuálního pomocníka ze 1GB na pouhých 0.5GB. Na místo hlasové aktivace Google asistenta příkazem “Ok, Google” nebo “Hey, Google”, tak použijete citlivý rámeček, kde stačí pouhé stisknutí.

Google asistent
Google asistent

V prvním videu tedy vidíme, jak se odemyká telefon Pixel 4 s novou technologií pro odemykání tváře nebo se platí. Druhé video potvrzuje existenci Motion Sense a vidíme, jak funguje v reálu. Funkci ovládání gesty bude podporovat Google Play, Spotify, YouTube Music a YouTube.

Poslední video pak ukazuje rozhraní Google Asistenta, kde na místo celého zobrazení se objeví pouze pop-up okno ze spodní části obrazovky.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.