Vypnout reklamy

Foto displeje telefonu Mate 30 Pro

Vydáno dne: 24.7.2019

Fotografie displeje mobilního telefonu Huawei Mate 30 Pro je na světě. Můžeme vidět klasický výřez. Telefon bude mít nekonečný displej.

Už více jak týden dostáváme různé informace ohledně telefonu Mate 30 Pro, který teprve dorazí. Viděli jsme třeba na zadní straně kamerové uspořádání ve čtverci jako má Mate 20 Pro.

Dnes máme k dispozici fotografie displeje telefonu Mate 30 Pro, které unikly na sociální síť Weibo. Díky tomu víme, jak bude vypadat uspořádání předních senzorů Mate 30 Pro a bude se jednat o klasický výřez. Původně se mluvilo o díře v displeji, ale Huawei mělo v plánu přivézt zpět 3D odemykání podle obličeje. Avšak díra v displeji je možná u modelu bez “Pro”.

Telefon bez rámečku

Boční strany displeje jdou do stran, takže vám telefon dává opticky pocit, že je bez rámečku. Celkově bude telefon tenčí, než je tomu obvyklé. Na základě fotek můžeme předpokládat, že telefon má snímač otisků prstů pod displejem.

Jelikož bude telefon velmi tenký, tak bude zajímavé sledovat, jestli Huawei dokáže do takového telefonu implementovat fyzická tlačítka.

Specifikace

Mate 30 Pro má OLED displej se 6.71 palcovým displejem s QHD+ rozlišením. Taktéž poběží na 90Hz obnovovací frekvenci pro displej. Dále čip Kirin 985 a modem Balong 5000 5G. Také víme o baterií o velikosti 4200mAh s možnosti nabíjení o výkonu 55W a 10W zpětného nabíjení (nabíjení jiného telefonu s touto podporou).

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš