Vypnout reklamy
20.6.2019

Huawei Mate 30 Pro dorazí se 90Hz displejem

Již víme, že telefon Huawei Mate 30 Pro bude mít 6.71 palcový AMOLED displej. Nicméně podle informací z Číny bude mí telefon obnovovací frekvenci 90Hz stejně jako OnePlus 7 Pro.

K dispozici máme různé rendery telefonu Mate 30 Pro. K vidění je parádně zahnutý displej po okrajích s dírou v displeji v levém horním rohu, kde jsou dvě selfie kamery.

4 kamery na zadní straně

Na zadní straně jsou čtyři kamery umístěny uprostřed s LED bleskem. Kamerový systém s 5x optickým ZOOM a 50x digitálním ZOOM.

Telefon Mate 30 Pro v černé, červené, bílé, modré a bílé barvě. Nicméně věrohodnost této informace nemůžeme nikterak ověřit.

Specifikace

Avšak telefon bude mít čip Kirin 985 s modemem Balong 5000 5G. Nechybí ani snímač otisků prstů v displeji a 4200mAh baterií s 55W nabíječkou.

Telefon Mate 30 Pro dorazí v říjnu 2019.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.