Vypnout reklamy

Všechny telefony Samsung Galaxy S10 se zpětným nabíjením

Vydáno dne: 15.12.2018

Již víme ceny a dostupnost telefonu Samsung Galaxy S10 a teď se k nám dostávají informace ohledně zpětného nabíjení mobilního telefonu. Jedná se o technologií, kterou má již Huawei Mate 20 Pro. Stačí přiložit telefon k druhému a začnou mezi sebou předávat energií. Pokud tedy budete mít kamaráda s telefonem Samsung Galaxy S10, tak v […]

Již víme ceny a dostupnost telefonu Samsung Galaxy S10 a teď se k nám dostávají informace ohledně zpětného nabíjení mobilního telefonu. Jedná se o technologií, kterou má již Huawei Mate 20 Pro. Stačí přiložit telefon k druhému a začnou mezi sebou předávat energií.

Pokud tedy budete mít kamaráda s telefonem Samsung Galaxy S10, tak v případě vybité baterie můžete převzít energií z jiného telefonu. Jestli to bude pravda, to nevíme.

Samusng Galaxy S10

Samusng Galaxy S10

Podle této informace se má funkce objevit na všech třech telefonech a to včetně Lite verze. Funkce se má nazývat “Powershare”. Je potřeba říct, že jsou k tomu všichni velmi skeptičtí. Důvodem je pomalé nabíjení. Ani v dnešní době není bezdrátové nabíjení rychlé a tohle bude ještě pomalejší. Avšak jako taková záchrana poslouží dobře.

Nicméně je možné, že Samsung dorazí s lepší technologií než Huawei Mate 20 Pro, kde to je použito pouze jako marketingový trik.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš