Galaxy S9 s kódovým označením „star“ jde do výroby

Máme informaci, že nový telefon se začíná vyrábět. Bude se publikovat pod kódovým označením „star“ a „star 2“ pro větší verzi. Vývoj tohoto zařízení byl zahájen o 3 – 4 měsíce dříve, než bylo plánováno. Je jasné, že v této chvíli nejsou k dispozici žádné informace co Galaxy S9 nabídne ani to, proč bylo jako […]

Samsung Galaxy S9

Máme informaci, že nový telefon se začíná vyrábět. Bude se publikovat pod kódovým označením „star“ a „star 2“ pro větší verzi. Vývoj tohoto zařízení byl zahájen o 3 – 4 měsíce dříve, než bylo plánováno.

Je jasné, že v této chvíli nejsou k dispozici žádné informace co Galaxy S9 nabídne ani to, proč bylo jako krycí jméno zvoleno slovo „star“. Jako vždy, tak můžeme pouze odhadovat, co by nový telefon mohl přinést. Samsung vždy přijde s novým telefonem s něčím novým.

S9 Koncept

S9 Koncept

Infinity displej nikoliv skládací telefon

Podle všeho by měl mít nový model podobnou technologii displeje, jako Galaxy S8, to znamená, že přijde opět s infinity displejem, ale nebude telefon skládací, jak tomu předchozí informace naznačovaly.

Galaxy S9 na chipsetech 7nm

Dále si myslíme, že nový Galaxy S9 bude poháněn novým chipsetem od Qualcomm a Samsungu, který bude vyroben již na nové generaci 7nm. Produkci těchto chipsetu se plánuje právě na rok 2018.

Galaxy S8 mělo kódové označení „projekt dream“ a Galaxy Note 8 má kódové označení naprosto jednoduché „great“ po překladu to značí „skvělý“.

Než se nový Galaxy S9 dostane na trh, tak to ještě rok potrvá. Samsung se v této chvíli určitě soustředí na Note 8, který má vyjí někdy v srpen / září. Pracuje hodně na obnovení důvěry svých zákazníků.

zdroj: sammobile.com