Telefony Google Pixel 3 přinesou real-time převod fotky na text

Google již 9. října představí telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL. Jelikož už víme, jak budou telefony vypadat a víme s jakými tapetami na mobil dorazí, tak máme k tomu všemu ještě jednu novinku. Jelikož nové telefony Google Pixel 3 dorazí s vylepšenou jednotkou pro neuronovou síť a
Google Lens v Google Pixel 2

Google již 9. října představí telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL. Jelikož už víme, jak budou telefony vypadat a víme s jakými tapetami na mobil dorazí, tak máme k tomu všemu ještě jednu novinku.

Jelikož nové telefony Google Pixel 3 dorazí s vylepšenou jednotkou pro neuronovou síť a algoritmus umělé inteligence dokáže zpracovávat rychleji, tak nám Google vydal do světa gif, kde je Google Lens v akci v reálném čase.

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Google Lens je zabudován přímo v aplikaci fotoaparátu. Jednotka, která se stará o umělou inteligenci je Hexagon 685 DSP v Qualcomm Snapdragon 845.

Jedná se o novou funkci, kterou bude nový telefon disponovat. V této chvíli je Google Lens funkce dostupná v sendvičovém menu v horním levém rohu kamerové aplikace. Funguje však až po vyfocení. 

V dnešní novince se již hovoří o real-time.

Zdroj