Vypnout reklamy

Xiaomi Black Shark 2 v testu na Geekbench

Vydáno dne: 17.10.2018

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2 se objevil v testu na Geekbench. Xiaomi chce tímto telefonem přímo konkurovat firmě Razer, která taktéž vydá herní telefon Razer Phone 2. Telefon již prošel certifikací v Číně pod modelovým označením AWM-A0 a pod stejným modelem se teď telefon objevil na Geekbench. Když se podíváme na skóre a hardware […]

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2 se objevil v testu na Geekbench. Xiaomi chce tímto telefonem přímo konkurovat firmě Razer, která taktéž vydá herní telefon Razer Phone 2.

Telefon již prošel certifikací v Číně pod modelovým označením AWM-A0 a pod stejným modelem se teď telefon objevil na Geekbench.

Když se podíváme na skóre a hardware telefonu, tak se není na co těšit. Telefon tak jako ostatní telefony dorazí s čipem Snapdragon 845 a s 8GB RAM. Zajímavé je však to, že telefon stále bude mít systém Android 8.1.

Z certifikace TENNA jsme mohli usoudit, že telefon dorazí s pár změnami v designu. Kamery třeba nejsou umístěné ve vertikální poloze a snímač otisků prstů můžeme vidět na zadní straně.

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2

Telefon má mít 5.99 palcový displej s Full HD+ rozlišením a baterií o velikosti 4000mAh. Black Shark 2 je tenčí (8.7mm), než Black Shark 1 (9.25mm).

V testu jedno jádro obdržel 2403 bodů a ve vícejádrovém testu 8389 bodů.

Telefon taktéž bude mít po bocích RGB světlo. Telefon má dorazit 23. října. 

Zdroj

Buroň Tomáš