Vypnout reklamy

Herní telefon Huawei P Smart X

Vydáno dne: 17.2.2019

K dispozici máme informaci, že Huawei si zaregistroval ochrannou známku pro Huawei P Smart X pro Evropský trh. Znamená “X” herní telefon?

Huawei si nechal registrovat další ochrannou známku ve střední Evropě. Tentokrát se jedná o Huawei P Smart X a spousta lidí si myslí, že se jedná o herní telefon společnosti.

V prosinci roku 2018 firma představila chytrý telefon P Smart 2019, který disponoval moderním vzhledem. Jelikož máme k dispozici dokument z EUIPO tedy z úřadu pro ochranu známek, tak zde vidíme Huawe P Smart X.

Ochranná známka na telefon Huawei P Smart X
Ochranná známka na telefon Huawei P Smart X

Společnost 13. února 2019 podala žádost k EUIPO (Evropskému úřadu duševního vlastnictví), kde si nechali zaregistrovat Huawei P Smart X a zařadili ho do třídy 9, což jsou telefony. Tuto žádost podala společnost Forresters, která firmě tyto služby zprostředkovává.

Klasický P Smart byl veden jako herní telefon

Právě telefon Huawei P Smart 2019 byl při uvedení na trh oznámen jako herní chytrý telefon a to díky technologií GPU Turbo 2.0, velkému displeji i baterií. Nicméně čipová sada na herní telefon vůbec nesedí.

Popravdě všichni vzhlíží právě k P Smart X, který by mohl mít i čipovou sadu, která sluší na herní telefon. Již jednou společnost použila označení “X” pro hry. Třeba takový telefon Huawei Mate 20 X, který je špičkový herní telefon.

Mobilní hraní se stalo skutečným trendem a spousta dalších výrobců se do herních telefonu připojují. Již se vyvíjí herních chytré telefony a možná i skládací chytré telefony.

MWC 2019 a Huawei

MWC 2019 začíná za 25. února a my si myslíme, že právě zde firma představí svou vizi s telefonem P Smart X. Krom toho představí skládací telefon. Huawei P30 podle všeho firma odhalí o měsíc později.

Zdroj

Buroň Tomáš