Vypnout reklamy

Honor MagicWatch 2 s novými funkcemi

HONOR MagicWatch 2

Honor již má ve svém portfoliu nové hodinky MagicWatch 2 a nyní mají i značné vylepšení. Jedná se o dvě monitorovací funkce zdraví.

Tyto funkce budou postupně ve všech zařízeních MagicWatch 2 a je možné, že ji už máte, protože aktualizace započaly 18. dubna 2020.

S hodinkami si tak můžete naměřit jak moc máte okysličenou krev a to pomocí SpO2 Monitoringu a na menších hodinkách 42 mm přibyla funkce, která monitoruje menstruační cyklus. Tato funkce se objeví i na hodinkách 46 mm.

Čím pomůže SpO2 Monitor?

Tato funkce se velmi dobře využije při cvičení. Adaptuje se tak na cvičení nebo podle toho, v jaké jste nadmořské výšce. Pomůže tak identifikovat možnosti, jako je třeba na chvíli polevit ve cvičením, pokud je kyslíku v krvi málo.

Kyslík je nezbytný pro správné fungování všech svalů. Optimálně se má pohybovat okolo 94% a pokud skóre klesne pod 89 %, tak to značí nižší okysličení. Následuje pocit únavy, ospalosti nebo malátnosti.

Menstruační cyklus a jeho monitoring

HONOR MagicWatch 2
HONOR MagicWatch 2

Pomáhá měřit jednotlivé cykly, symptomy a zobrazování dat jednotlivých cyklů. Notifikace vás upozorní, že budete mít svou periodu několik dní předem. Záleží na vás, jak si vše nastavíte.