Vypnout reklamy
25.1.2019

Huawei potvrdilo skládaný telefon s 5G na MWC

S ohledem na Galaxy S10 sérií, které unikají různé fotografie a celkové informace o telefonu, tak u Huawei tomu tak není a drží veškeré detaily pěkně pod pokličkou.

Nicméně druhý největší výrobce mobilních telefonu po Samsungu pracuje na svých plánech odhalit skládaný telefon na MWC 2019 v Barcelóně příští měsíc.

Podle Huawei bude první komerční skládaný telefon dostupný v dubnu tohoto roku a možná i dříve a zároveň bude mít 5G podporu s novou generaci modemu Balong 5000.

Kolik telefonu bude vyrobeno?

Není však stále jasné kolik mobilních telefonu Huawei hodlá vyrobit. Samsung Galaxy Fold vyrobí nejméně 1 milión jednotek, což se může zdát, že není moc, ale věřte, že jelikož bude telefon drahý a samotná výroba takového telefonu trvá, tak to je dostatečně.

Nevíme však, jestli třeba vlajkové telefony Huawei P30 budou nabízet variantu s 5G podporou sítě. Firma chce tento rok prodat zase o něco více telefonu, než minulý rok, kdy jich prodala 208 miliónu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.