Vypnout reklamy

Instagram oficiálně spustil Reels. Chce konkurovat TikTok.

Vydáno dne: 10.9.2020

Instagram Reels je funkce, která má konkurovat aplikaci TikTok. S touto funkcí vytváříte krátké video klipy a můžete jim dávat filtry a různě videa či fotky upravovat.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Instagram již má k dispozici novou funkci Reels, která vám dovoluje nahrávat a editovat 15 sekundová videa s hudbou, efekty a dalšími věcmi pro kreativce.

Je to jasný směr pro konkurování aplikaci tikTok, která je velmi populární (ale zároveň velmi kontroverzní v oblasti bezpečnosti). Aplikace je k dispozici v 50 státech světa.

Instagram zabudoval tuto funkci přímo do kamery (tlačítko v horním levém rohu), kde je navrženo celé rozhraní. Je úplně pozměněno s věcmi pro editaci včetně hudby, AR efektů, časovače, odpočtu a dalších zábavných věcí.

Instagram Reels
Instagram Reels

Sdílení těchto krátkých videí můžete klasickým způsobem nebo vysílat živě. Nastavte si také, komu se vše bude zobrazovat. Stačí kliknout na profil a zde je nastavení zobrazení. Máte možnost dát buď všem nebo jen některým lidem povětšinou těm, co vás sledují.

Ve chvíli, kdy je vše hotové, tak můžete video uložit. Funkce Reels se pak jednoduše sleduje v aplikaci Instagram jako klasické foto nebo video.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky