Vypnout reklamy

Jak by mohl vypadat fotoaparát Mate 30?

Nový inteligentní čip pro Mate 30

I přesto, že vládne nejistota ohledně mobilních telefonu Huawei a jejich používání se systémem Android, tak je potřeba stále pokračovat dále.

Huawei je druhým největším výrobcem a zároveň prodejcem na světě v oblasti mobilních telefonu. Společnost tak proto musí pracovat na několika různých mobilních telefonu, aby dokázala uspokojit masu lidí.

Prozatím nepřinášíme žádné garance důvěryhodností informací. Specifikace Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro jsou poněkud fádní.

Nicméně máme k dispozici rendery ve vysokém rozlišení, které ukazují, jak by mohl telefon na zadní straně vypadat a nutno dodat, že zadní fotoaparát nevypadá vůbec špatně na rozdíl od Huawei Mate 20.

Čtyři kamery v kruhovém uspořádání

Většina výrobců nefandí čtvercovému uspořádání fotoaparátu mobilního telefonu a většinou jsou senzory ve vodorovné či horizontální poloze. Ale Mate 20 měl fotoaparáty ve čtverci. Tentokrát Mate 30 má kamery v kruhu.

Huawei Mate 30 vs Mate 20
Huawei Mate 30 vs Mate 20

Uprostřed vidíme ten největší senzor, takže se jedná o hlavní senzor. Zbytek jsou podpůrné senzory a v pravém rohu vidíme LED blesk. Jaké senzory zde budou, to prozatím nevíme. Je možné, že jeden z těchto senzorů dokáže zprostředkovat 5x optický ZOOM, protože u Mate 20 Pro to bylo 3x optický ZOOM.

Kdy telefon Mate 30 a Mate 30 Pro dorazí?

Není to úplně jisté, ale tradice je, že telefony se dostaly do prodeje v říjnu / listopadu. Problémem je Android systém. Stále se neví, jestli bude zákaz platit nebo nikoliv. Pokud bude, tak firma musí dorazit se svým systémem Ark OS. Následně by se vydání přesunulo pravděpodobně až na rok 2020.