Vypnout reklamy

LG G8X ThinQ na IFA 2019

Vydáno dne: 13.8.2019

LG G8X ThinQ bude představen na IFA 2019. Bude se tedy jednat o třetí variantu tohoto vlajkového telefonu. Specifikace a technologie jsou prozatím neznámé.

LG tak trošku změnilo svou produktovou strategií. Společnost totiž vydá na IFA 2019 svůj telefon LG V60 ThinQ 5G, který má nahradit nynější úspěšný model LG V50 ThinQ 5G.

Firma tak vydá tento rok rovnou dva telefony řady V a u obou se jedná o vlajkovou specifikací. Společnost také v únoru oznámila telefon LG G8 ThinQ a dostupnější verzi s trojitou kamerou LG G8s ThinQ. Společnost LG však chystá ještě třetí variantu LG G8.

Podle serveru Android World se má objevit na IFA 2019 nový telefon LG G8X ThinQ. Není však úplně jasné, jaké specifikace, technologie bude telefon G8X ThinQ mít, ale existence ochranné známky je (zjištěno na LetsGoDigital). O ochrannou známku si firma požádala 2. srpna.

Další zajímavé příspěvky
LG G8 ThinQ obdrží stabilní Android 10
Android 10

LG G8 ThinQ obdrží stabilní Android 10 systém. Prozatím však jen na trhu Jižní Korei a nikoliv ve světě.

LG vsází na velký herní telefon
LG G8X ThinQ

LG G8X je velký herní telefon s duálním displejem. Druhý displej většinou slouží jako Gamepad. LG vidí v herním mobilním Přečíst si více

LG G8X ThinQ oficiálně
LG G8X ThinQ

LG G8X ThinQ oficiálně představen s duálním displejem. Nabídne čip Snapdragon 855. Asi největší novinkou je právě DualScreen. Můžete si Přečíst si více

Fotky LG G8x s velkým displejem
LG G8 ThinQ

LG G8X se představí na IFA 2019 a to už 6. září. Krom toho dorazí i s novým LG V Přečíst si více

Tágy: