Vypnout reklamy

Nejlepší telefony, které si můžete dnes zakoupit. Jedná se o telefony od firmy Xiaomi, Samsung a Huawei. Většinou nejlepší poměr cena a výkon je u telefonu středních tříd.

14.7.2019

Nejlepší telefony, které si můžete zakoupit

Máme k dispozici žebříček nejlepších mobilních telefonu, které si můžete na trhu zakoupit. Poslední dobou se Samsung vyhoupl se svými telefony střední třídy Galaxy A mezi TOP 10 na heurece. Avšak nejenom na heurece, ale i v celosvětovém žebříčku. Mobilní telefony Galaxy A jsou opravdu skvělé a dokážou soupeřit se značkou Xiaomi, která patří mezi ty nejlevnější.

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Jedná se o TOP model firmy Xiaomi. Telefon disponuje 8 jádrovým procesorem se 6.3 palcovým displejem. Nabízí 48MPx fotoaparát a 4GB RAM. Software v telefonu je Android 9 Pie. V obchodech se tento telefon prodává již od 4749,- Kč.

Xiaomi Redmi Note 7 Oficiálně

Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e

Alternativa k vlajkovému telefonu Galaxy S10 se vyplatila. Třeba v České republice si spousta lidí zvolí právě telefon Galaxy S10e vzhledem k ceně namísto klasického Galaxy S10 telefonu, což je TOP model. I přesto má Galaxy S10 6GB RAM a kameru v displeji. Avšak nedisponuje infinity displejem, takže po okrajích je rámeček, což není na tu cenu tak zlé. Telefon se totiž prodává za 13270,- Kč a klasický TOP model Galaxy S10 od 16400,- Kč v Alze jsme tento model našli okolo 22 000,- Kč.

Samsung Galaxy S10e a informace o něm

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A30 a A50 oficiálně
Samsung Galaxy A30 a A50 oficiálně

Obrovský tahoun mezi telefony střední třídy. Spousta lidí si tento telefon vychvaluje a pokud tedy nechcete model Galaxy S10e, který stojí 2x více, tak s tímto telefonem chybu neuděláte. Telefon disponuje 4GB RAM, 6.4 palcovým displejem a můžeme říct, že je možná lepší, jak minulý TOP model Samsungu. Když si vezmeme cenu Galaxy S9 a cenu Galaxy A50, tak je jasná volba právě Galaxy A50.

Samsung Galaxy A50 specifikace

Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite
Huawei P30 Lite

Jelikož nejsme server o telefonech iPhone, tak do žebříčku tyto telefony nezařazujeme. K dispozici je tedy telefon Huawei P30 Lite. Který opět dokazuje, že má skvělý výkon. Telefon má 4GB RAM. Software v telefonu je Android 9 Pie. Velikost displeje je 6.15 palců. Nicméně telefon nemá žádnou díru v displeji pro selfie senzor, ale disponuje výřezem ve tvaru kapky. Designově se telefon velmi povedl a cena telefonu se pohybuje okolo 6490,- Kč a výše.

Huawei P30 Lite Oficiálně

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.