Samsung Galaxy A50, A30, A10 – specifikace

K dispozici máme specifikace telefonu Galaxy A50, A30 a A10. Tyto telefony střední třídy budou velmi brzy v prodeji.

K dispozici máme veškerý souhrn těchto nových telefonu střední třídy, které budou mít i optický snímač otisků prstů v displeji. Jedná se o první telefony střední třídy, které budou touto technologií disponovat.

Tentokrát se objevila nová varianta s dual-sim na Wi-Fi Alliance certifikaci pro pásmo 2.4GHz pro Wi-Fi b/g/n a Wi-Fi Direct. Taktéž díky tomu máme potvrzeno, že telefon bude disponovat Android 9 Pie.

Samsung obnovuje svou třídu Galaxy A a to právě číslovkou A10. Ta značí 10 let od prvního vlajkového telefonu S. Právě tento rok dorazí telefon S10 a to 20. února, kdy má být představen. Firma již představila telefony M10 a M20, což jsou telefony nižší třídy a většinou určené pro trh v Indií, ale i u nás telefony dorazí. Nicméně asi každého budou zajímat telefony Galaxy A10, Galaxy A30 a Galaxy A50.

Telefony série Galaxy A10, A30, A50 dorazí na trh velmi brzy. Specifikace na fotografií níže.

Samsung Galaxy A série 2019
Samsung Galaxy A série 2019

K jednotlivým telefonu série jsme se již vyjadřovali několikrát. Ve shrnutí víme, že telefon Galaxy A10, který má být nejlevnější. Tyto telefony navíc budou disponovat novým displejem Infinity – V.

Série střední třídy A

Série nižší třídy M

Zdroj