Vypnout reklamy

Nová tisková zpráva říká, že společnost HMD Global připravila novou aktualizaci pro aplikaci Nokia Camera, která se vyskytuje hlavně v telefonech Nokia. K dispozici tak jsou nové funkce, které ocení každý uživatel. Nejnovější aktualizace softwaru dorazí na Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus a Nokia 6.1. Uživatelé se mohou těšit na snadnější přepínání mezi formáty […]

Nová tisková zpráva říká, že společnost HMD Global připravila novou aktualizaci pro aplikaci Nokia Camera, která se vyskytuje hlavně v telefonech Nokia. K dispozici tak jsou nové funkce, které ocení každý uživatel.

Nejnovější aktualizace softwaru dorazí na Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus a Nokia 6.1. Uživatelé se mohou těšit na snadnější přepínání mezi formáty fotografie i jednotlivými funkcemi. Jedná se třeba o známý Bokeh efekt (rozmazané pozadí, ostré popředí) nebo Beautify. Nicméně došlo i na integraci aplikace Google Lens díky čemuž uživatel získá informace o tom, co vidí na displeji a to v reálném čase. Text z jídelníčku budete moci jednoduše zkopírovat a už nemusíte nic složitě opisovat.

Dále stojí za zmínku podpora Google Motion. Právě majitelé výše zmíněných telefonu mohou snadněji nahrávat krátká videa a sdílet je prostřednictvím komunikačních aplikací. Aplikace se automaticky aktualizuje, ale můžete tomu pomoci přes Google Play.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Camera
Price: Free

Zdroj: TZ

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.