Oficiální rendery Nokia 9 PureView

Nové rendery telefonu Nokia 9 PureView jsou oficiální pro novináře. To znamená, tohle je reálný design telefonu a ten se již nezmění.
Nokia 9

V neděli den před počátkem MWC 2019 se pro novináře představí Nokia 9 PureView. Většinou 1 den před veřejným začátkem je vyhrazen pro novináře, ať mohou návštěvníky navnadit na tyto telefony, které si pak mohou na MWC odzkoušet.

Již jsme viděli reklamní video na tento telefon, následovala certifikace v Číně a poté v USA. Zbývají tedy dva dny do představení a k dispozici máme oficiální novinářské rendery.

Odhoďte představivost stranou, protože k dispozici jsou naprosto reálné rendery, tak jak bude telefon vypadat. Není zde výřez, ale klasický rámeček v horní i spodní části. Na zadní straně vidíme pět senzorů fotoaparátu, které jsou doplněny AF a PDAF senzory i LED bleskem. Na spodní části můžeme vidět reproduktor a USB-C port. Nokia 9 bude prvním telefonem od Nokia 8 Sirocco, který nebude mít 3.5mm audio jack.

Nový telefon bude samozřejmě součásti Android One programu, který slibuje 2 roky aktualizací OS a tři roky bezpečnostních aktualizací. Rendery taktéž odhalily snímač otisků prstů v displeji.

Odhalení je naplánováno na neděli 24. února 2019.

Zdroj