Samsung One UI dorazí na Galaxy S8, S8 Plus a Note 8

Samsung potvrdil že nové Samsung One UI dorazí i na starší mobilní telefony Samsung. Jedná se o vlajkové telefony Samsung Galaxy S8, S8 Plus a Note 8. Samsung One UI je nejnovější nadstavba. V této chvíli se nazývá jako Samsung Experience. Na konferenci Samsung 7. listopadu byl představena právě tato nová nadstavba společně s displejem […]

Samsung potvrdil že nové Samsung One UI dorazí i na starší mobilní telefony Samsung. Jedná se o vlajkové telefony Samsung Galaxy S8, S8 Plus a Note 8. Samsung One UI je nejnovější nadstavba. V této chvíli se nazývá jako Samsung Experience.

Na konferenci Samsung 7. listopadu byl představena právě tato nová nadstavba společně s displejem Infinity Flex. Nové Samsung One UI je zaměřeno na jednodušší navigaci v systému a hezčímu designu. Nové UI je právě přizpůsobeno pro skládací telefony.

Samsung One UI

Samsung One UI

One UI nahradí nynější Samsung Experience, které původně nahradilo TouchWiz. Prvně nové UI dorazí na vlajkové telefony Galaxy S9, S9 Plus a Galaxy Note 9. Nicméně je potvrzeno, že dorazí i na Galaxy S8, S8 Plus a Galaxy Note 8.

Na videu můžete vidět, jak takové nové UI bude vypadat. Samsung v této chvíli přijímá veškeré žádosti do beta verze One UI, které se dostane na Galaxy S9 a Note 9 během příštího měsíce. Ve chvíli, kdy bude One UI stabilní, tak na počátku příštího roku dorazí na telefony Galaxy S9, Note 9 s novým systémem Android 9 Pie.

Zdroj