Vypnout reklamy

OnePlus 6T jako další telefon bude mít snímač otisků prstů v displeji. Nicméně technologie ještě nejsou dostatečně vyvinuté nebo jsou drahé pro implementaci, a tak se jiné než optické snímače objeví pouze na vysoce prémiových telefonech. Firma OnePlus potvrdila, že u OnePlus 6T bude optický snímač otisků prstů. Podle všeho je právě ultrasonický snímač otisků […]

11.10.2018

OnePlus potvrdil, že snímač otisků u OnePlus 6T bude optický

OnePlus 6T jako další telefon bude mít snímač otisků prstů v displeji. Nicméně technologie ještě nejsou dostatečně vyvinuté nebo jsou drahé pro implementaci, a tak se jiné než optické snímače objeví pouze na vysoce prémiových telefonech.

Firma OnePlus potvrdila, že u OnePlus 6T bude optický snímač otisků prstů. Podle všeho je právě ultrasonický snímač otisků prstů ten nejpřesnější. Zároveň optický snímač je pomalejší, co se týče rozpoznání otisků. Výhodou ultrasonického snímače je třeba i kompletace 3D prstu a tím i přesnějšího snímání a zároveň bezpečnosti, protože se nebude dát lehce odejít.

OnePlus 6T

OnePlus 6T

Je docela možné, že optický snímač otisků prstů u OnePlus 6T bude vypůjčen od telefonu Vivo NEX S. OnePlus je totiž součásti BBK Electronics, která spolupracuje i s telefony Oppo a Vivo. Většinou tyto společnosti sdílejí své technologie mezi sebou.

Podle testů je snímač otisků prstů u OnePlus 6T pomalý a zároveň nepřesný. Je ještě však možné, že do vydání telefonu projde tento snímač úpravou.

Telefon má dorazit na trh 30. října.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: