Vypnout reklamy

Oppo X 2021 je rolovací telefon s displejem od BOE

Vydáno dne: 21.11.2020

Oppo má dorazit s telefonem Oppo X 2021 a má se jednat o rolovací telefon. Za displejem stojí společnost BOE, ale vše ostatní je od firmy Oppo.

Oppo představilo unikátní koncept rolovacího displeje zvaný X 2021. Má 6.7 palcový displej, který lze roztáhnout na 7.4 palců. Společnost však neřekla, kdo tento OLED displej vyrábí a nyní se dostalo na internet, že se jedná o BOE.

Yuan Feng je šéf společnosti BOE a odpověděl náhodně na komentář na sociální sítí Weibo, kde řekl, že BOE stojí za výrobou tohoto displeje. BOE poskytlo firmě Oppo know-how k rámečku, který se otevírá a zavírá co nejpřirozeněji to jde. To můžete vidět na fotografiích.

Vše, co je pak za displejem, tak je práce firmy Oppo. A to je například dvojitý motorek, který funguje jako mechanismus k rozšiřování displeje a zároveň na něho reaguje uživatelské prostření telefonu. Cílem společnosti Oppo je vytvořit takový telefon, kde budou moci lidé rozevřít telefon tak, jak potřebují a ne jen na dvě velikosti.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Neznámý Oppo chytrý telefon na FCC
Oppo Reno4 specifikace

Neznámý Oppo chytrý telefon na FCC k dispozici. Jedná se o modelový kód CPH2185. Dnes tak máme specifikace telefonu, ale Přečíst si více

Skládací Oppo telefon
Skládací telefon Oppo

Oppo ještě ke konci tohoto roku nebo začátkem toho příštího vydá skvělý skládaný telefon, který nabídne ty nejlepší technologie.

Oppo telefon se 65W nabíječkou na TENAA
Oppo Reno4 specifikace

Oppo se objevilo na Tenna s novým telefonem, který má 65 W rychlé nabíjení. Nicméně datum uvedení nebylo řečeno.

Průkopník Oppo dorazí s lepším fotoaparátem než Galaxy S20?
Galaxy S20

Oppo dorazí s lepším fotoaparátem než Galaxy S20 a to díky nové technologií, kterou telefon disponuje. Bude tak již poněkolikáte Přečíst si více

Tágy: