Vypnout reklamy

Huawei oznámil svou novou sérií Mate 20 právě na veletrhu IFA 2018 v Berlíně. Tentokrát již odeslal pozvánky do Londýna, kde se koná odhalení nového telefonu Mate 20 s novým čipem Kirin 980 vyroben na 7nm procesu. Čip bude disponovat svým vlastním procesorem pro algoritmus umělé inteligence. Čip je na pozvánce strategicky umístěn v horní […]

11.9.2018

Oficiální pozvánka na představení telefonu Huawei Mate 20

Huawei oznámil svou novou sérií Mate 20 právě na veletrhu IFA 2018 v Berlíně. Tentokrát již odeslal pozvánky do Londýna, kde se koná odhalení nového telefonu Mate 20 s novým čipem Kirin 980 vyroben na 7nm procesu.

Čip bude disponovat svým vlastním procesorem pro algoritmus umělé inteligence. Čip je na pozvánce strategicky umístěn v horní části telefonu, jelikož právě tohle naznačuje čtvercové uspořádání fotoaparátu.

Huawei Mate 20

Huawei Mate 20

Čip Kirin 980

Nový čip Kirin 980 byl představen už v Berlíně a jedná se o čip, který je vyroben na 7nm TSMC procesu. Huawei slibuje o 46% lepší výkon a o 178% lepší využití energie u GPU jednotky. Zároveň má mít GPU jednotka o 37% lepší výkon. Nový Mate 20 disponuje modemem s technologií CAT 21 LTE a dokáže stahovat data až 1 732 Mbps.

Fotoaparáte Mate 20

Fotoaparát u Mate 20 bude 40 MPx + 20 MPx + 8 MPx, stejně jako u P20 Pro. Rozdílem je čtvercové uspořádání senzorů u Mate 20. Očekáváme i třetí variantu telefonu jako Porsche Edition. Celkově tak série Mate 20 bude mít čtyři telefony, když do toho započítáme Mate 20 Lite.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)