Reálné fotografie Galaxy A50 a A30

K dispozici máme reálné fotografie nových telefonu střední třídy. Jedná se o telefony Galaxy A50 a A30. Máme pohled z přední i zadní
Samsung Galaxy A9 2018 telefon - koncept

Samsung má ve svém segmentu pro low-end telefony sérií Galaxy M. Co se týče vlajkových telefonu, tak zde jsou telefony Galaxy S10, Galaxy F a teď přichází na řadu segment střední třídy a to se sérií Galaxy A.

  • Hlavní fotografie je telefon Samsung Galaxy A9 2018

K dispozici máme informace i nové fotografie ohledně Galaxy A30 a A50. Tyto telefony mají dorazí se 6.4 palcovým Infinity-U displejem. Oba displeje mají být s AMOLED technologií, výřezem ve tvaru kapky (Infinity-U) a na zadní straně je vertikálně umístěn fotoaparát. Z důvodu snížení výrobních nákladů má telefon zadní stranu z plastu nikoliv z hliníků.

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 disponuje trojitým fotoaparátem, kde hlavní senzor má 25MPx s 8MPx široko-úhlým senzorem a třetí senzor patří mezi hloubkové a zvládá 5MPx. Dále telefon má snímač otisků prstů v displeji.

Samsung Galaxy A30

Samsung Galaxy A30 disponuje duálním fotoaparátem s nižším rotzlišením a to 16MPx a 5MPx. Zde je taktéž rozdíl se snímačem otisků, který je klasicky na zadní straně.

Oznámení telefonu se plánuje na 28. února. Do prodeje se pak dostanou barvy jako je černá, bílá a červená.

Zdroj