Vypnout reklamy

Co se chystá ve druhé polovině roku? Máme nové rendery Note 8.

První polovina roku 2017 je u konce. Uteklo to jako voda a představily se nové telefony Galaxy S8 a S8+, LG G6, Xperia
Samsung Galaxy Note 8

První polovina roku 2017 je u konce. Uteklo to jako voda a představily se nové telefony Galaxy S8 a S8+, LG G6, Xperia XZ Premium a dokonce i HTC U11. Druhá polovina bude ve znamení firem Apple, Google, LG, ale i také Samsungu.

Právě Samsung bude představovat telefon Note 8 na konci srpna 2017 a následovat bude iPhone, Google Pixel 2 a LG V30. Google Pixel 2 bude mít možná svůj vlastní SoC, ale nevíme to jistě, právě teď Google shání pracovníky, kteří budou pracovat na SoC.

Avšak v Samsungu nemáme nikoho, kdo by nám prozradil pár informací, tak si stejně myslíme, že Samsung bude chtít ukázat, že značka Note má stále svou cenu a udělá vše proto, aby byl nový Note 8 kvalitní a bezpečný, jak tomu bylo v minulosti. Samsung má velký úspěch s Galaxy S8 a S8+ a věříme, že Note 8 bude mít stejný úspěch.

Jak by měl Note 8 vypadat

Slyšeli jsme o S-Pen, hardwarových specifikacích, designu a dalších jedinečných vlastností telefonu. Je však velmi těžké si tento telefon představit, a to i když má vypadat téměř stejně, jako S8 s tím rozdílem, že se někam musí dát S-Pen.

K dispozici máme fotografie, které dávají takový menší náhled na tento nový TOP telefon Note 8. Mobil by měl mít výraznější rohy displeje a S-Pen. Jedna z variant obsahuje snímač otisků prstů na zadní straně a druhý je opatřen snímačem v displeji (ovšem tato varianta padla, protože technologie není řádně otestovaná a nefunguje moc dobře, takže možná příští rok)