Samsung Galaxy A50 na nových renderech

Máme k dispozici nové rendery telefonu Samsung Galaxy A50. Telefon patří do vyšší střední přídy a k dispozici bude s velkým displejem.
Samsung Galaxy A50 rendery

K dispozici máme nové rendery nejdražšího telefonu série Galaxy A50 a tyto rendery jsou hodně blízko realitě. Stačí jeden obrázek a řekne nám toho mnohem více, než dlouhé slohy o telefonu.

Tento rendery je od PriceKarts, který poskytli samotní fanoušci značky Samsung. Tento telefon vyšší střední třídy je opravdu designově propracovaný, protože disponuje tenkým rámečkem, minimalistickým výřezem, který by neměl své uživatelé obtěžovat.

Infinity-U displej

Je zde výřez ve tvaru kapku v 6.4 palcovém Infinity-U SAMOLED displeji. V místě výřezu je poté 25MPx selfie fotoaparát. Taktéž můžeme vidět trojitý fotoaparát na zadní straně ve vertikálním provedení, jako u Galaxy A9 2018. LED blesk je pak umístěn mimo zapouzdření trojitého fotoaparátu.

Telefon Samsung Galaxy A50
Telefon Samsung Galaxy A50

Galaxy A50 bude jistě disponovat snímačem otisků prstů, stejně jako USB-C konektorem a 3.5mm audio jackem. Reproduktor je umístěn na spodní straně zároveň s mikrofonem.

Telefon Galaxy A50 bude na trhu v první polovině roku a krom toho dorazí s dalšími dvěma telefony střední třídy. Jedná se o Galaxy A30 a A10. Ještě před představením těchto telefonu se připravte na odhalení vlajkového telefonu Galaxy S10 za dva dny.