Vypnout reklamy

Samsung nedávno začal vydávat aktualizace na Android Pie pro telefony Galaxy S8 a Galaxy S8+ v Severní Evropě. V následujících týdnech se počítá rozšíření této aktualizace do všech regionu. Mezitím, co však vydává aktualizace pro vlajkové telefony, tak dorazí i pro telefony střední třídy.

Tyto aktualizace mají dorazit v dubnu na telefon Galaxy J6+ a další telefony střední i základní třídy. V této chvíli jsme mohli vidět Galaxy J6+ běžící na Android 9 Pie v testu na Geekbench. Není předpokládané žádné zpoždění. Na Geekbench byla varianta SM-J610F se skórem 650 bodů pro jedno jádrový test a 1803 bodů pro více jádrový test.

Samsung Galaxy J6 Plus
Samsung Galaxy J6 Plus

Telefon Samsung Galaxy J6+ byl vydán v září minulého roku s operačním systémem Android 8.1 Oreo. Jednalo se hlavné o základní mode s vysokou šanci obdržet Android Pie. Telefon má 6 palcový displej s rozlišením 720 x 1480px. Běží na čipu Qualcomm Snapdragon 425 se čtyř-jádrovým procesorem 1.4GHz a GPU jednotkou Adreno 308. Samsung Galaxy J6+ má 13MPx + 5MPx duální fotoaparát. Selfie kameru má 8MPx se clonou f/1.9, 3300mAh baterie, Dolby Atmos a snímač otisků na straně telefonu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.