Vypnout reklamy

Mobilní telefon Samsung Galaxy Note 10 a 10+ v celé své kráse. Máme k dispozici veškeré rendery nového telefonu. Avšak chybí nám k vidění spodní část.

25.7.2019

Samsung Galaxy Note 10 a 10+ v celé své kráse

Samsung bude představovat telefon Samsung Galaxy Note 10 již 7. srpna. Má se jednat o regulérní a plus variantu. K dispozici již pár renderů máme, ale teď tady máme další krásné rendery.

Tyto rendery nám odhalují další věci. Jedná se třeba o Bixby tlačítko, které již na telefonu není a dále je tady tlačítko pro zapnutí, které se přesunulo na levou stranu. Co se týče 3.5mm audio jacku, tak přesně nevíme, jestli je opravdu pryč. Důvodem je právě chybějící render spodní části telefonu.

Avšak máme k dispozici vrchní část telefonu. Vidíme právě díru v displeji, kde je selfie kamera. Dále je tady záhadné místo hned vedle SIM slotu.

Active Watch 2

Krom telefonu Note 10 tady máme render nové barvy hodinek Active Watch 2. Tyto hodinky se také mají představit 7. srpna. Vypadá to, že tato barva bude mít silikonový opasek na rozdíl od černé barvy, kde je opasek z kůže.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Krom toho Samsung dorazí se sluchátky, které dokážou eliminovat veškerý šum.

Zdroj

Buroň Tomáš