Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 10 Pro

Vydáno dne: 16.4.2019

Máme k dispozici pár informací, které kolují internetem a zdají se být i logické. Firma však mate svým označením mobilních telefonu Note 10.

Je duben a většina technologických informací si dává pauzu. V květnu pak začne Google I/O konference pro vývojáře, kde bude představen nový systém Android Q. Nicméně když nejsou informace, tak se vyhledávají různé malé úniky. Tentokrát máme informace od Ice Universe.

Označení nových telefonu Samsung Galaxy Note může být celkem zmatečné. Už jsme slyšeli, že firma Samsung chce rozšířit sérií Note 10 o další varianty a mělo by se tak jednat o Note 10 Pro. Samsung vydá podle všeho tři telefony Note 10 na místo jednoho.

Může se však stát, že Note 10 nebude a namísto něho nastoupí Note 10e s tím, že vyšší model bude Note 10 Pro.

Další možnost je právě tří modelový systém, kde je Note 10e, Note 10 a Note 10 Pro. Což by docela ladilo i s vlajkovými telefony série S. Avšak namísto “Plus” u Note série budeme mít “Pro”.

5G nebo bez 5G?

Obrovská otázka. Jestli telefon Note bude mít 5G nebo nebude mít 5G podporu či jak se takový telefon bude jmenovat. Každý si klade otázku, jestli Samsung třeba nepřidá další varianty telefonu, jak u série “S”, kde je jeden telefon s označením 5G a tím pádem má série “S” čtyři varianty.

Velikost telefonu Note 10

Podle posledních informací má mít nejmenší varianta Note 10 6.28 palcový displej, střední varianta 6.4 palců a největší varianta 6.75 palců. Kromě toho všeho se očekávají různé kombinace pamětí RAM. Model “Pro” má mít podle všeho 12GB a 512GB interní úložiště. 10GB RAM a 8GB RAM je rezervováno pro menší varianty.

Co S Pen? Nejmenší varianta by tento S-Pen neměla, avšak právě toto funkční pero je symbolem série Note.

Buroň Tomáš