Vypnout reklamy

Samsung Galaxy s průhledným displejem

Vydáno dne: 16.10.2020

Samsung Gaalxy bude mít průhledný displej. Kdy takový telefon dorazí na trh není jasné, ale Samsung má na svůj telefon patent.

Sasmung se připravuje na budoucnosta pracuje na telefonu, který by měl být průhledný. Nicméně jedná se pouze o rendery a není žádný prototyp k dispozici.

Již Sony v minulosti informovalo, že budou pracovat na průhledným displeji. LG si nechal patentovat transparentní skládací telefon.

Samsung se také zdá být zaneprázdněn tvorbou nového telefonu, který bude mít průhledný displej.

V lednu 2020 firma Samsung Electronics podala patent na výrobky v USPTO. Tento patent byl zveřejněn 27. srpna 2020 a popisuje technologií potřebnou k vytvoření průhledného telefonu.

Základem tohoto telefonu je OLED displej. Vyznačuje se nízkou spotřebou energie, vysokým jasem a rychlejší odezvou.

Jedná se tedy o budoucnost vývoje chytrých telefonu. Bude hodně záležet, jak budou tyto telefony vyrobeny. Některým lidem třeba dělá problém správně rozlišit popředí a pozadí. Pokud v pozadí třeba vidíte další prvky, jako je vaše ruka nebo něco jiného, tak to může být pro některé rušivé.

Teď záleží, jestli je něco takového opravdu potřeba, jakou přidanou hodnotu to zákazníkovi přinese?

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor
Samsung ISOCELL Vizion

Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor k dispozici. U nového telefonu Galaxy S21 bude pravděpodobně nový ToF senzor od Samsungu.

Samsung odhalilo nabíječku, která nabije, telefon, sluchátka i hodinky zároveň
Samsung bezdrátová nabíječka

Samsung odhalilo novou nabíječku, která dokáže bezdrátově nabíjet tři různá zařízení. Chytré hodinky, sluchátka i telefon.

Samsung má v plánu vydat čtyři nové ISOCELL senzory kamer
Samsung ISOCELL

Samsung představuje nový kamerový senzor. K dispozici jsou celkem čtyři nové kamerové senzory, které následně Samsung bude mít v telefonech Přečíst si více

Prodej chytrých telefonu se drasticky propadl ve druhém čtvrtletí 2020
Samsung firma

Samsungu sice poklesly prodeje ve druhém čtvrtletí nejvíce, ale i tak si udržel první pozici. Nyní se však dostává zase Přečíst si více

Tágy: