Vypnout reklamy

Nový telefon Samsung Galaxy S10 Lite dorazí i s novou technologií pro stabilizaci obrazu. Má být lepší, než u vlajkových telefonu.

14.1.2020

Samsung Galaxy S10 Lite s novou generací optické stabilizace obrazu

Nový telefon S10 Lite dorazí se 48MPx hlavním fotoaparátem, kde dále bude 12MPx širokoúhlý senzor a 5MPx makro senzor. Nyní máme k dispozici další informace.

Podle Ice Universe u má telefon dorazit s novým neoznámenou technologií pro stabilizaci obrazu. Má být podle všeho lepší, než u nynějších vlajkových telefonu.

Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite

Nicméně více informací o této stabilizaci nemáme. Samsung podle všeho technologií nazývá “tilt-OIS”.

Ostatní specifikace telefonu známé a jedná se o Snapdragon 855 SoC, 8GB RAM a 128GB úložiště. S10 Lite má také 6.7 palcový FHD+ 20:9 displej SAMOLED a snímač otisků prstů v displeji. Dále 32MPx selfie kameru a 4500mAh baterií se 45W rychlým nabíjením.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.