Samsung Galaxy S7 Edge začal zákazníkovi hořet

Na začátku měsíce se dostala na internet informace o problémech se Samsung Galaxy Note 9, kdy začal mobilní telefon vydávat divné zvuky a šel z telefonu dým. Všichni si vzpomněli na problémy se Samsung Galaxy Note 7, který byl navždy stažen z trhu. Nicméně zlé vzpomínky Samsung i nadále
Samsung Galaxy S7 Edge

Na začátku měsíce se dostala na internet informace o problémech se Samsung Galaxy Note 9, kdy začal mobilní telefon vydávat divné zvuky a šel z telefonu dým. Všichni si vzpomněli na problémy se Samsung Galaxy Note 7, který byl navždy stažen z trhu.

Nicméně zlé vzpomínky Samsung i nadále dohánějí, protože jeden zákazník Samsung Galaxy S7 Edge zažil explozi. Zákazník měl po celou dobu telefon v kapse a následně, kdy chtěl udělat foto, tak se jeho telefon zasekl a vypnul. Položil telefon na stůl a snažil se všemožným způsobem telefon restartovat, což se mu nepovedlo a po několika sekundách začalo zařízení hořet.

Oběť problému se rozhodla vzít telefon k místnímu zákaznickému centru, kde mu bylo řečeno, že záruka již na telefon není a tak mu řekli, že se s tím nedá nic dělat. Avšak poté, co začal rozesílat Tweety na profily Samsung, tak se mu ozvali ze Samsung Maroko, kde stála omluva a nabídka nového Samsung Galaxy S9.

Samsung se následně zeptal zákazníka, jestli by nemohl stáhnout veškeré příspěvky o tomto incidentu. K dispozici máme i fotografie ohořelého telefonu.

Zdroj