Vypnout reklamy
15.3.2019

Samsung nám dává další důvod se těšit na Note 10

Samsung Galaxy S10+ je již teď neuvěřitelné rychlé zařízení, který má silný čip na úrovni PC. Silný jak na papíře, tak i v reálném životě, ale i přesto Samsung pracuje na rychlejších komponentech, které posunout telefon na další úroveň.

A to se stalo s novým Note 10. Poté, co bude mít telefon k dispozici nový typ úložiště, které má 2x vyšší propustnost dat, tak firma se rozhodla o výrobu nových DRAM čipech.

S jistotou také můžeme říct, že telefon bude mít podporu 5G sítě a dorazí s 12GB RAM na podzim tohoto roku. Očekáváme také Galaxy S10 5G verzi s 8GB RAM.

LPDDR4X
LPDDR4X

Rychlejší paměťový čip

Jinými slovy Samsung neodhaluje první 12GB RAM řešení, ale má se jednat o rychlejší paměťový čip. Má být menší než v nynějším telefonu Galaxy S10+ Performance Edition a pravděpodobně i Galaxy Fold. Právě malý paměťový čip s kombinací s malým čipem pro procesor, GPU a další hardware, tak mohou výrobci a hlavně Samsung vyrábět tenčí telefony.

Poptávka po DRAM čipech

Jelikož je Samsung největším dodavatelem paměťových čipů, tak právě tyto čipy uvidíme i v dalších vlajkových telefonech od konkurence Samsungu. Vývoj těchto nových paměťových čipů zase posune toto odvětví dále. Telefony se dostávají na úroveň složitých zařízení, které disponují 5 a více fotoaparáty, mají velké displeje a podporují umělou inteligence a 5G síť.

Je taktéž možné, že právě Galaxy Note 10 bude mít více jak pět kamer.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.