Vypnout reklamy

Kdy k nám dorazí skládané telefony Samsung a 5G Galaxy S10?

Samsung Galaxy S10

Již první čtvrtletí roku 2019 bude pro Samsung velmi napjatý. Podle všeho společnost vydá nové telefony. Hned na CES 2019 bude představen a později i uveden do prodeje nový skládaný telefon.

Dále Samsung Galaxy S10 série nabídne i variantu, kde bude podpora 5G sítě. Přesné datum vydání těchto zařízení není známo, ale je podle všeho jasné, že to bude velmi brzy. Samsung má přijít se Samsung Galaxy F (skládaný telefon) a Galaxy S10 někdy v Březnu 2019. To znamená krátce poté, co bude nové Galaxy S10 představeno na MWC 2019 v Barcelóně.

Již v minulosti Samsung vydával telefony série Galaxy S ve svém prvním čtvrtletí. Nicméně s Galaxy F chce dorazit ještě před červencem 2019.

Samsung Galaxy F skládaný telefon

Samsung Galaxy F skládaný telefon

Samsung taktéž podle všeho vyrobí nejméně 1 milión skládaných telefonu v roce 2019, což značí prodejní cenu. Cena takového telefonu se vyšplhá na 1800$ a bude limitovaná právě kapacitou. Nicméně Galaxy F nebude disponovat 5G sítí. Spousta nových změn poputuje právě k tradiční Galaxy S10 sérií. Nový díl série dorazí s bezrámečkovým stylem, snímačem v displeji a přední kamerou pod displejem. Tři senzory fotoaparátu na zadní straně.