Vypnout reklamy

Starší Galaxy A telefony obdržely novou aktualizaci

Vydáno dne: 27.4.2020

Starší série Galaxy A a Galaxy J obdrží nebo již obdržela novou aktualizaci na Android 10 a One UI 2.0 od Samsungu. Většinu aktualizací již musíte mít a pokud ne, nechte si ji vynutit manuálně v nastavení telefonu.

Pokud máte starší mobilní telefony střední třídy Galaxy A, tak se můžete radovat, protože jste už možná obdrželi aktualizaci. Samsungu se celkem daří protlačit i nový Andorid 10 s novým One UI 2.0 na nové telefony i přesto, že se jedná o starší kousky.

Podle serveru SamMobile má obdržet Galaxy A20e nový Android 10. Tento telefon vyšel v polovině roku 2019 a měl opravdu velký úspěch. Podle všeho jeden z nejvíce populárních telefonu od Samsungu ze střední třídy. Taktéž se výborně prodával ve třetím čtvrtletí roku.

Tento telefon obdržel aktualizaci na Slovensku, ale tak věříme, že již tuto aktualizaci i v České republice máte, pokud ne, tak zkuste vynutit aktualizaci manuálně.

Dalším telefonem je Galaxy A10, který bude mít Android 10. Ten byl představen asi tři měsíce zpátky, takže bylo jasné, že tento telefon nový systém zaručeně obdrží.

Posledním telefonem je Galaxy J6. Telefon, který vyšel v roce 2018 a začínal na Android 8 Oreo, tak po dvou letech obdrží novou aktualizaci na Android 10.

Nicméně v této chvíli pouze 10% celosvětových telefony Android mají nejvyšší verzi.

Buroň Tomáš
Tágy: