Android L

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Již 1.2% Android zařízení běží na Android N

Přinášíme shrnutí podílu Android systému na mobilních telefonech. Statistika je rozdělena do několika verzích systému. Největší podíl v této chvíli patří systému Android L . Systém Android 7 a Android 7.1 má celkem 1.2% mobilních telefonu.

Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 se objevil taktéž na chytrých televizích na kterých si můžete pouštět veškeré aplikace a prohlížet internet, tak jak jste zvyklí ze svého mobilního telefonu Android. Krom televize se android dostal taktéž do automobilů.

Jak se dařilo Androidu v Dubnu 2016? + Historie

Minulý měsíc jsme mohli vidět statistiky, jak Android Marshmallow zdvojnásobil svůj podíl na poli Androidů a dostal se na 4,6%. Tento měsíc neuvidíme sice dvojnásobek, ale i tak je to víceméně velký přírůstek.

Marshmallow je stále na méně než 5% telefonech

Právě teď je ten čas, kdy Google zveřejňuje údaje o tom, která verze jejich systému je na kolika mobilních telefonech. Jediná verze, která poslední měsíc rostla, tak je právě Marshmallow, který se dostal z 2.3% na 4.6%, takže se dostal na čtvrté místo (pokud půjdeme podle kódového označení).

Android 5.0 na Sony Xperia Z3 v Únoru

Výkonný ředitel Sony řekl, že jeho vlajková loď Xperia Z3 obdrží aktualizaci svého Androidu na verzi 5.0 právě v únoru. Přesné datum nebylo oznámeno. Pokud si dobře pamatujete, tak v říjnu Sony řekla, že celá řada Xperia Z dostane nový Android 5.0.