Vypnout reklamy

Android One

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

První Android Go telefon od Samsungu je Galaxy J2 Core

Samsung přivedl na svět první Android Oreo Go edici Galaxy J2 Core. Telefon je dostupný v Indií a Malajsií, ale časem se dostane i na další trhy. Předpokládáme také Českou republiku. Telefon je vyroben pro velmi dostupnou cenu.

Nové reklamní video od Nokia. Vyvolává emoce a vzpomínky na minulost.

Když přijde na reklamní videa, tak někteří výrobci mobilních telefonu umí udělat emotivní videa. Spousta z nich spoléhají na překvapivé videa, která daného diváka naprosto uchvátí, nicméně z dlouhodobého horizontu v daném divákovi nezanechá nic, proč by měl telefon v budoucnu koupit.

HTC U11 Life z programu Android One se specifikacemi

Tak jak jsme o programu Android One moc neslyšeli, tak poslední dobou je jich až spoustu. Android One má rozpoutat rozšíření chytrých telefonu i tam, kde by si to člověk dovolit moc nemohl. Tyto telefony budou nabízeny za rozumnou cenu (prý).