Android Q

Nový systém od Google bude představen na Google I/O 2019 a to na začátku května roku 2019. Nicméně už teď víme, že k dispozici bude třeba nový tmavý mód, který má ušetřit telefonům spoustu energie. Plná verze systému však dorazí na trh až ve druhé polovině roku 2019.

Android 10 Go edice

Android 10 Go edice je nový systém, který je zaměřen hlavně na základní telefony, které nemají dostatek prostředků pro plný systém Android 10.

Android 10 na telefonech Pixel

Android 10 se objeví na telefonech Pixel. Nejlepší na tom celém je to, že tato aktualizace se objeví i na starších telefonech Pixel. K dispozici máme spoustu novinek, které nový systém obsahuje a funkce jsou integrované do telefonu Pixel.

Android 10 na Galaxy S10

Android 10 na telefonu Samsung Galaxy S10. Avšak prozatím ve velmi rané fázi, takže ne všechno funguje jak má. Nicméně nahrazuje tak ovládání gesty od Samsungu.

Nový tmavý mód bude v Android 10 Q

Rok 2019 nám teprve začal, ale už teď se objevují různé dohady ohledně konference Google I/O. Je však samozřejmě jasné, že se představí nový systém Android Q. Právě teď zde máme různé spekulace.