Asus ZenFone 4

Asus ZenFone 4 je opět po roce představen. Tento telefon má být vlajkovým telefonem. Má svou PRO verzi, tak jak ZenFone 3 mělo Deluxe verzi.

Pro verze telefónu disponuje Snapdragon 835 a 6GB RAM s 3600 mAh baterií.

Regulérní ZenFone 4 přichází ve dvou variantách. První je se Snapdragon 630 a Snapdragon 660. Dále přijde se 6GB RAM a 3300 mAh baterií.

Nové telefony pro 37. týden

Dnes se podíváme na nové telefony, které tento týden vyšly. Určitě víte, že tento týden byly v plánu hned několik představení. Jednalo se hlavně o dva telefony, které byly očekávané a do prodeje se dostal nový Galaxy Note 8.

Asus ZenFone 4 na GFXBench

Ještě nedávno jsme viděli test Asus ZenFone 4 a 4 Pro – ceny a specifikace odhaleny pár dní před oficiálním představením. Teď tady máme další test pro Asus ZenFone 4.

Asus Zenfone 4 se pomalu odhaluje

Asus oficiálně oznamuje varianty mobilních telefonu série ZenFone 4. Společnost je začala publikovat na sociálních sítích. K dispozici máme 4 fotografie, které nezobrazují přesně dané telefony, ale řadu Asus ZenFone 4. Potvrzeno je jenom to, že nabídnou duální fotoaparát.

Asus ZenFone 4 telefony až v srpnu / září

Společnost Asus většinou oznamuje své nové telefony v červnu na Computexu, ale tentokrát je všechno jinak.  Nové telefony série  ZenFone 4 se blíží, přesto se prozatím odhalil pouze jeden člen této série a to Zenfone 4 Max, další telefony Zenfone 4 jsou pravděpodobně na cestě.

Asus ZenFone 4 v Květnu?

Asus v roce 2016 prodal spoustu mobilních telefonu Asus ZenFone 3, ale i tak stále společnost ztratila spoustu peněz v prvních třech čtvrtletí roku 2016. Obrat nastal v posledním čtvrtletí, ale nestačil na to, aby pokryl ztráty z minulého období.