Vypnout reklamy

Bixby Asistent

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Hlasový asistent Bixby je nyní k dispozici ve více než 200 zemí světa

S hlasovým asistentem již můžete komunikovat i u nás v České republice a dalších 200 zemí světa. Asistent však komunikujte pouze v angličtině a v korejštině. Milióny lidí s mobilním telefonem Galaxy S8 a S8+ mohou využívat chytřejší interakcí se svým chytrým telefonem.

Samsung Bixby jde do světa

Samsung začal aktualizovat telefony. Přidává tak do telefony s S8 a S8+ bixby asistenta. Jedná se o aplikace Bixby, Bixby PLM, Bixby Wakeup, Bixby Dictation a Bixby Global Action. Prozatím se objevují informace z UK, Jižní Afriky, Indie, Norska a Německa, že jsou zde tyto aktualizace.

Co Bixby dokáže? Samsung zveřejnil 3 nová videa.

Samsung dlouho čekal, než spustil Bixby Voice do US. Bixby je plně funkční hlasový asistent. Není hodně lidí, co by na tohoto asistenta čekali, ale Samsung se rozhodl na Galaxy S8 a S8+ udělat i samotné tlačítko pro tohoto asistenta.