Bixby Asistent

Bixby Asistent byl představen 20. března 2017. Tento asistent má být na telefonech Galaxy S8 a S8+. Nestalo se tak však od úplného začátku, ale časem tuto aktualizaci dostaly telefony po celém světě.

Bixby asistent je dostupný v Anglickém a Korejském jazyce. Jedná se o inteligentního asistenta, který dokáže psát sms zprávu tak, jak vy sami říkáte, nemusíte se tak dotknout ani klávesnice.

Hlasový asistent Bixby je nyní k dispozici ve více než 200 zemí světa

S hlasovým asistentem již můžete komunikovat i u nás v České republice a dalších 200 zemí světa. Asistent však komunikujte pouze v angličtině a v korejštině. Milióny lidí s mobilním telefonem Galaxy S8 a S8+ mohou využívat chytřejší interakcí se svým chytrým telefonem.

Samsung Bixby jde do světa

Samsung začal aktualizovat telefony. Přidává tak do telefony s S8 a S8+ bixby asistenta. Jedná se o aplikace Bixby, Bixby PLM, Bixby Wakeup, Bixby Dictation a Bixby Global Action. Prozatím se objevují informace z UK, Jižní Afriky, Indie, Norska a Německa, že jsou zde tyto aktualizace.

Co Bixby dokáže? Samsung zveřejnil 3 nová videa.

Samsung dlouho čekal, než spustil Bixby Voice do US. Bixby je plně funkční hlasový asistent. Není hodně lidí, co by na tohoto asistenta čekali, ale Samsung se rozhodl na Galaxy S8 a S8+ udělat i samotné tlačítko pro tohoto asistenta.