Google Pixel 3

Google Pixel 3 nabídne 5.4 palcový displej pokrytý Gorilla Glass 5. Hned z počátku bude již mít systém Android P a čip Snapdragon 845. Dále nechybí 6GB RAM a 12 MPx senzor zadního fotoaparátu. 8 MPx fotoaparát je pro selfie.

Google Pixel 3a v testu odolnosti

Google Pixel 3a je v testu odolnosti a daří se mu celkem dobře.Displej jde poškrábat až od stupni tvrdosti 6. I když je telefon z plastu, tak nelze ohnout . Samozřejmě se tady najdou nedostatky. Ale za cenu 399€ je to skvělá nabídka.

Google Pixel 3a již brzy

mTelefony střední třídy od Google dorazí již v květnu. Představení bude na Google I/O 2019. Telefony budou disponovat čipe Snapdragon 710 a 670.

Test DxOMark selfie kamer

Server DxOMark konečně začal testovat selfie kamery u mobilních telefonu. Dokázal udělat v testu přes 1500 fotografií a více jak 2 hodinové video z každého telefonu. K dispozici máme 13 otestovaných telefonu.

Design Google Pixel 3 Lite a Lite XL

Apple má iPhone XR, Sony zase Xperia XZ2 Compact a Samsung bude mít brzy Samsung Galaxy S10 Lite. Podle nejnovější zpráv i Google připravuje svou odlehčenou sérií a tou je Pixel 3 Lite. Tyto informace přicházejí ze serveru 91Mobiles.