Honor 8X

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Honor View 20 s herním módem

Nový herní mód dorazí na telefony Honor View 20 (Honor 8X), který má předpovídat frekvenci pro budoucí scénu v dané hře a tím snižovat spotřebu energie.

Honor 8X se představí v Praze 11. října

Před týdnem Huawei odhalil obrovský telefon 8X a následoval i jeho větší bratr 8X Max v Číně. Nicméně tento obrovský telefon se 6.5 palcovým displejem se objeví v celém světě, jelikož dorazila pozvánka na jeho představení v Evropě. Honor 8X dorazí poprvé do Evropy a to do Prahy 11. října.

Honor odhalil nové telefony 8X a 8X Max

Právě dnes Huawei se svou pod-značkou Honor odhalili nový telefon střední třídy Honor 8X a 8X Max v Číně. Rozebereme si jak malý telefon (8X), tak i ten větší (8X Max). Značka Honor patří mezi ty levnější, a proto je tady velmi výhodná cena k poměru výkonu. 

Fotografie pořízené telefonem Huawei Honor 8X Max

Nový telefon Huawei Honor 8X Max bude dnes odhalen. Jedná se o mobil, který má displej o velikosti 7.12 palců. Nicméně šéf Honor divize Zhao Ming chce trošku popostrčit své zákazníky k tomu, aby si telefon případně koupili. Na sociální sítí Weibo zveřejnil fotografie z duální kamery.