HTC U11 Plus

HTC U11+ vs Google Pixel 2. Test rychlosti

Pojďme se podívat na HTC U11+ vs Google Pixel 2. Kdo je rychlejší? Test probíhál třeba i v samotném zapnutí telefonu, kde HTC U11+ mělo delší start. Nicméně následné odezvy jsou přinejmenším stejné, avšak spuštění aplikací vyhrává Google Pixel 2, který je rychlejší.

HTC chystá 5 nebo 6 telefonu na rok 2018

HTC se krom dalších 6 telefonu přiklání k duálním fotoaparátům pro rok 2018. Můžete však namítat, že v roce 2014 už mělo duální fotoaparát u HTC One (M8), nicméně ta uměla udělat pouze rozmazané pozadí. Dnes máme však více informací o dalších telefonech pro další rok.

HTC U11+ se málem stal Pixel 2 XL

Nový telefon Pixel 2 od Google byly vyráběny LG a HTC. HTC vytvořil Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL byl vyroben firmou LG. Nicméně to nebyl úplně plán od začátku. Nová zpráva říká poněkud něco jiného.

HTC U11 Life a HTC U11+ oficiálně!

Evropa se ještě probouzí, ale v Asií je už dávno den a tím pádem už i představení nového telefonu od HTC. Pojďme se podívat jak na střední třídu HTC U11 Life a high-end HTC U11+.

HTC U11 Plus a U11 Life

Stále se k nám dostávají rendery těchto telefonu, ale nikdy ne pořádné reálné fotografie. Nicméně dnešek to změní a máme tak k dispozici opravdu velmi kvalitní fotografie. K dispozici bylo video, ale již bylo odstraněno.

Nový teaser na HTC U11 Plus s malým rámečkem

Na začátku jsme mohli vidět teaser na přicházející událost od HTC, která se bude konat 2. Listopadu, kde se očekává samozřejmě HTC U11 Plus. Dnes tato společnost je zpátky s novým obrázkem, kde ukazuje přední část telefonu.